• Свеж
Екс-Cell Кајзер Чисти Мрежа тешки, расклопна отворено мрежа receptacle за Рециклирање - RGU-1836COMRBL
zoom_in

Екс-Cell Кајзер Чисти Мрежа тешки, расклопна отворено мрежа receptacle за Рециклирање - RGU-1836COMRBL

DEN 396.00

Од стока
check Во продавницата

Екс-Cell Кајзер Чисти Мрежа тешки, расклопна отворено мрежа receptacle за Рециклирање - RGU-1836 COMRBL.Чиста Мрежа тешки, расклопна отворено мрежа receptacle за Рециклирање.Рециклирање Сина со ко-се мешаат отворање на капакот.РЕЦИКЛИРАЊЕ САМО графички на капакот, РЕЦИКЛИРАЊЕ графички на body Features45 галон плоштад, целосно расклопна recycler единица која бродови и продавници рамен и овозможи лесно складирање Назначени отпад потоци за Пред-применуваат Пред се применува бела РЕЦИКЛИРАЊЕ САМО decal со Ко-се мешаат отворање Единици вклучуваат не се лизга дихтунзи да се одржи кеси ѓубре во место со шарки капак Дното панел обезбедува и одржува единица форма и стабилност, Лесна-за-читање бела графика на 9 x 12 панели на 3 страни за назначени отпад струи.

Вака можеби ќе ви се допадне..