• Свеж
GABELS Ста-Кул По Бричење (Литри) (3)
zoom_in

GABELS Ста-Кул По Бричење (Литри) (3)

DEN 2159.76

Од стока
check Во продавницата

128 Fl.Мл./1 Галон.Cools и Освежува Кожата.Голема Ментол Мирис.Gabels Ста-Кул е ладење astringent дека ќе се смири црвенило и иритација после бричење.Нејзините invigorating цитрус мирис freshens кожа!Gabels е на издржување на професионални бербер од 1932 година. 128 FL.МЛ./1 ГАЛ.

Вака можеби ќе ви се допадне..