• Свеж
Zwj Команда Полица Лента Туш Стаклена Полица Виси Стакло Бања Полици 2 Ниво Калено Стакло од не ' Рѓосувачки Челик Водоотпорен Нема Рѓа Дупчење 24 Инчен xindekaishiTC820 (Боја
zoom_in

Zwj Команда Полица Лента Туш Стаклена Полица Виси Стакло Бања Полици 2 Ниво Калено Стакло од не ' Рѓосувачки Челик

DEN 1634.40

Од стока
check Во продавницата

✽ ОГЛЕДАЛО ПОЛИРАЊЕ : површина полирање, нема позлата, отпорност на абење, лесен за чистење. ✽ МУЛТИ-ФУНКЦИОНАЛНИ КРПА ЗАКАЧАЛКА : Цврсти крпа бар, зацврстување на товарот, не се скрши, не исчезнува, заоблени дизајн, без оштетување на кожата. ✽ ПОДВИЖЕН КУКА : решетката е опремен со две подвижни куки кои можат да се движат лево и десно за повеќе погодност. ✽ СТАКЛО COUNTERTOP : калено стакло чување на countertop, без пепел, лесен за чистење, силна носивоста, може да поставите повеќе предмети. ✽ ГАРАНЦИЈА И СЕРВИС : Контактирајте со нас како сигурен пријатели ако не се чувствуваат задоволни.Параметар : Материјал : Калено glass Main Боја : Сребро Заврши : Бранеа Заврши Инсталацијата Метод : Удар installation Note : Овој пакет содржи само на овој производ и не содржи декоративни елементи поврзани со фотографијата.100% производ за обезбедување на квалитетот.Ве молиме овозможи 1-3cm грешка и благо боја разлика, времето за испорака е 15-20 дена.Ако не сте добиле објектот во рок од 30 дена, ве молиме контактирајте со нас.Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.Нашите професионални услуги на клиентите ќе бидат достапни 24 часа на ден.

Вака можеби ќе ви се допадне..