• Свеж
Транспарентен HD Чипка Перики Долго Човечка Коса 24Inch 13x4 Чипка Фронтален 150% Густина Remy Косата со Избелени Јазли Пред Извлечен Чипка Перики за Жените
zoom_in

Транспарентен HD Чипка Перики Долго Човечка Коса 24Inch 13x4 Чипка Фронтален 150% Густина Remy Косата со Избелени

DEN 5511.84

Од стока
check Во продавницата

1.【HD Проѕирна Чипка Пред Перики】 HD Чипка е a Transparent чипка ,Невидлив, Мека, и Дише,Погоден за сите типови на кожа, Smartinnov Коса HD Чипка Пред Перики,13"x 4" Чипка Фронтален,150% Густина, Полна и Густа,Жив,Меки, Удобни и Здрави,Метежот Бесплатно, Без Пролевање, Виси надолу Како Црн Поставен Водопад. 2.【Премиум Човечка коса материјал】 100% Необработени Богородица Човечка Коса,Отсечени од млада дама донатор директно, Полн Cuticle Согласност, Може да Биде Обоена ,Permed, Избелени, Истакна, Исправи или Стилизирана Како Свој Коса. 3.【Предности】Уво до Уво HD Проѕирна Чипка, Лесно Избелени Јазли, Пред извлечен со бебе коса околу, ви Нудиме многу природни косата од затворање перика,150% густина ,4 Инчен Разделба Простор, Може да се Направи Висока конска опашка&Пунџа, повеќе како своја кожа. 4.【Перика Капа】 Default Просек капа големина 22.5" circumferences, има две прилагодливи ремени со 3 Combs внатре, Одговара за најголемиот дел од главата.Pls се чувствуваат слободни да не контактирате доколку ви треба мали кап големина.Вредноста ремени се avaliable за вас, Може да се прилагоди за да одговара на било главата големини,Безбедно и Удобно. 5.【Без грижи да се купи】 : Безбедни и здрави : Невестите носат unice коса ,Модели носат unice коса.Дури и Бремени жени носат Unice коса.Без хемиски и мирис слободни Брза испорака со Пријателски Услуги на Клиентите.(ig : @smartinnovhair20).Smartinnov Губење на Нов Производ : HD Проѕирна Чипка Пред Човечка Коса, Перики 13x4 Фронтален детали за Производот : 1)Име на Производ : 13x4 HD Чипка Пред Перики 2)Губење на Материјал : 100% Човечка Коса 3)Боја на Коса : Природни Црна (#1 B) 4)Чипка Боја : HD Чипка, preplucked природна коса линија, транспарентни швајцарската чипка 5)Чипка Материјал : Швајцарската Чипка (Силна и Невидливи) 6)Губење на Густина : 150% Густина 7)Коса Должина : 10-24 Инчи 8)Направени Метод : Половина Рака Врзана Половина Машина Врзани 9)Може да Се Permed : Да,Тоа е Човечка Коса Перика Перики Предност : 1) Навистина 100% Бразилецот Remy Човечка Коса Чипка Фронтален Перика Со Бебе Коса Околу. 2) Фабриката за Директно Снабдување, Одличен Квалитет и ниска цена. 3) рачно изработени, Полн, Густ, и Уредни со Здрава Крајот.Многу Чиста,Природна,Мека,Чешел Лесно. 4) Природа Боја Може да биде Обоена, Исправи,Може да Се Избелени Истакна,Завиткан,Исправи и Стилизирана како и вашето задоволство. 5) Природна Коса Линија,Пролевање Бесплатно,Без Заплитане.

Вака можеби ќе ви се допадне..