• Свеж
HP Z8 G4 работна Станица Злато 5122 Quad Core 3.6 Ghz 768GB 250GB RAM меморија SSD Quadro P600 Win 10 (Продолжува)
zoom_in

HP Z8 G4 работна Станица Злато 5122 Quad Core 3.6 Ghz 768GB 250GB RAM меморија SSD Quadro P600 Win 10 (Продолжува)

DEN 336.00

Од стока
check Во продавницата

3.6 Ghz, Quad-Core Злато 5122 ПРОЦЕСОРОТ. 768 GB на ECC DDR4 RAM меморија.Нови 256 GB 6 Gb/s SATA Цврста Состојба Диск.Nvidia Quadro P600 2 GB GDDR5 Графичката Картичка.Windows 10 Професионални 64-Битна Пре-Инсталиран.Вклучени : HP Z8 G4 работна Станица Злато 5122 Quad Core 3.6 Ghz Процесор, 768 GB на DDR4 ECC RAM меморија, Нови 256 GB 6 Gb/s SATA Цврста Состојба Диск, DVDRW Оптички Диск, Nvidia Quadro P600 2 GB GDDR5 Графичката Картичка, 1125 W Напојување, Windows 10 Професионални и Моќ Кабел.Не се Вклучени : Глувчето и Тастатурата.

Вака можеби ќе ви се допадне..