• Свеж
ZXCVBN Девојки Музички Кутии за Накит Ротирачки MusicGramophoneBirthday Подароци (Боја : Бела, Големина на
zoom_in

ZXCVBN Девојки Музички Кутии за Накит Ротирачки MusicGramophoneBirthday Подароци (Боја : Бела, Големина на

DEN 5250.24

Од стока
check Во продавницата

музичка Кутија,.Генијален уникатен дизајн,.исклучителен изглед.креативен украс.Таписерии изработка, заштита на животната средина се вози режим.Генијален уникатен дизајн,исклучителна појава, креативен украс.Таписерии изработка, заштита на животната средина се вози режим.Rotate полека по windup со музика.Облик : Round Music Кутии Облик : Кристал Ball Play Моќ : Рака Cranked Material : Plastic Type : Пеколен Type Function : None Material : Plastic Package вклучува : music box*1 {не се вклучат и други демо производите}белешки : 1. Поради различни прикази и светлосни ефекти, вистинската боја на производот може да биде малку поинаков од бојата прикажани на сликата.Ви благодариме!2. Поради прирачник за мерење, мерење отстапување на 1-3cm е дозволено.v.

Вака можеби ќе ви се допадне..