• Свеж
EK САД, Мачка Глупости, Анти-Магла Леќа Почиста Balm, Безбедно на Сите Леќи, Очила, заштитни Очила, и на Камерата Леќи - 0.5 Унца
zoom_in

EK САД, Мачка Глупости, Анти-Магла Леќа Почиста Balm, Безбедно на Сите Леќи, Очила, заштитни Очила, и на Камерата

DEN 387.12

Од стока
check Во продавницата

ЛЕСНО APPLICATION - за Да ја користите нашата удобен, анти-магла, леќа почиста, едноставно бришење на balm на on, потоа ги исклучи за да се подобри видливоста и леќа јасност.Оваа половина унца balm има доволно Мачка Глупости за повеќе намени.ПРЕСТОЈ ВО ЈАСНА - да го извлече максимумот од овој мулти-користете balm, а посебно-формулиран леќа почиста за eyewear, очила, двоглед, и повеќе.Тоа парови одлично со нашите микрофибер ткаенина за чистење на леќите.ПАТУВАЊЕ-FRIENDLY - Ова малку зеленкаста balm е мал и лесен за да го носите во вашиот џеб или торба за брз, лесен користите секогаш кога ви треба.Одговара тип : Возило се Специфични.Дел број : 10003 B-N4. Еден од најпопуларните анти-магла производи на пазарот.Нашиот објектив почиста и анти-магла третман е безбеден за сите леќи и одлична за eyewear, ски и да пливаат очила, двоглед, и шлем очила.Тоа е исто така голема како око стакло почиста.Едноставно бришење на и избрише надвор, а ти си во за чист ден-слободен на прашина и магла.Направен во САД.

Вака можеби ќе ви се допадне..