• Свеж
Upgrow USB C до Ethernet Адаптер Преносни USB C 3.0 1-Gigabit 10/100/1000 Mbps RJ45 за MacBook Pro,MacBook Air,iPad Про, ChromeBook, XPS, Галакси и Повеќе
zoom_in

Upgrow USB C до Ethernet Адаптер Преносни USB C 3.0 1-Gigabit 10/100/1000 Mbps RJ45 за MacBook Pro,MacBook Air,iPad

DEN 325.92

Од стока
check Во продавницата

1 Gbps Мрежа : USB-C до Ethernet адаптер може да се добие стабилна конекција со брзина до 1 Gbps, во исто време се исто така компатибилни со 100 Mbps/10 Mbps и надолу.Тип В за RJ45 мрежен адаптер поддржува голем даунлоадира без прекин.Smart Дизајн : Овој USB-C до Ethernet адаптер е дизајниран да биде компактен и лесен, со не се лизга дизајн за полесно приклучување и unplugging.Оваа Ethernet на USB-C адаптер моменти и дизајн и квалитет.Ултра Издржливост : материјал донесен од страна на ова USB-C до Ethernet адаптер е висок-квалитет, ова Ethernet да USB-C адаптер моменти и дизајн и квалитет.Премиум алуминиумско куќиште за анти-корозија и подобро топлинска изолација.Широк Компатибилност : Компатибилен со USB-C уреди како Mac Book Pro, Mac Book, Mac Book Air, i Pad Про, Google Pixelbook, Chromebook, Пиксели и многу други USB-C лап-топ компјутери и паметни телефони (Напомена : USB-C порта мора да биде целосна pin).UPGROW Предност : Ние сме посветени на обезбедување на клиенти со подобри производи и услуги.Овој USB-C до Ethernet адаптер е заштитена од 18 месеци; ние ќе се обезбеди враќање на парите или замена, ако грешката е со нас за да се осигура вашата 100% задоволство со купувањето. 1 Gbps Мрежа : USB-C до Ethernet адаптер може да се добие стабилна конекција со брзина до 1 Gbps, во исто време се исто така компатибилни со 100 Mbps/10 Mbps и надолу.Тип В за RJ45 мрежен адаптер поддржува голем даунлоадира без прекин. 1 Gbps Мрежа : USB-C до Ethernet адаптер може да се добие стабилна конекција со брзина до 1 Gbps.Тип В за RJ45 мрежен адаптер поддржува голем даунлоадира без прекин.Smart Дизајн : Овој USB-C до Ethernet адаптер е дизајниран да биде компактен и лесен, со не се лизга дизајн за полесно приклучување и unplugging.Оваа Ethernet на USB-C адаптер моменти и дизајн и квалитет.

Вака можеби ќе ви се допадне..