• Свеж
Jerdon JP2027C 1x-7x Зголемување Ѕид Огледало со Режа Заграда, Хром
zoom_in

Jerdon JP2027C 1x-7x Зголемување Ѕид Огледало со Режа Заграда, Хром

DEN 898.56

Од стока
check Во продавницата

Овој објект се продаваат од страна на трети лица продавачот.Попуст е предвидено од страна .Ова е ограничено време попуст.Попуст не се однесува на дигитални содржини.Попуст добро, додека резерви трае или се додека не се повлечени од страна .Превозот давачки и даноци може да се примени за пред-намалените цени.го задржува правото да го измени или да го раскине попуст во секое време.Ако било кој од производите или содржина поврзани со овој попуст се врати, вашиот наплата е еднаква на количината што ја платиле за производот или содржината, предмет на важечките наплата политики. 1x и 7x зголемување за да бидете сигурни дека секој детал од вашата коса и шминка се во место. 8-инчен дијаметар огледало.Геометриски режа заградата се протега 20-инчи од ѕидот.Вклучува хардвер монтажа.Доаѓа со 1-година ограничена гаранција.На Jerdon JP2027 C 1x и 7x Зголемување Ѕид Огледало со Режа Заградата има изгледаат и зголемување на моќта на луксузен хотел огледало, но по цена може да си ја дозволи.Овој елегантен, модерен огледало ќе го направат вашиот бања чувствуваат како бања при обезбедување на крупен зголемување што е потребно за затворање или насликани беспрекорна шминка апликација.Оваа двострано 1x и 7x зголемување ѕид огледало има 8-инчен дијаметар со геометриски режа заградата кој се протега 20-инчи од ѕидот.Откако ќе ја намачкате вашата шминка, можете да видите на вашиот профил од повеќе поволна поени поради ова огледало е мазна, 360-степен ротација на зглобот способности.Хром финиш штити од влага и кондензација, обезбедување на вашиот луксузен огледало трае со години да дојде.На Jerdon JP2027 C 1x и 7x Зголемување Ѕид Огледало со Режа Заградата доаѓа со 1-година ограничена гаранција, па можете да бидете сигурни во квалитетот на вашиот нов огледало.Jerdon стил има совладале уметноста на поедноставување на елеганција во нивните производи, од стилски допира тие донесе на туристичката светот, на нивните класична убавина производи дома.Jerdon стил заработил репутација за квалитет во индустријата за убавина, бидејќи на нивните широк спектар на квалитет на козметички огледала, фенови за коса и други стил апарати.Со уникатни Jerdon стил бања и козметички производи, вие може да изгледаат и се чувствуваат посебна секој ден.

Вака можеби ќе ви се допадне..