• Свеж
Handwoven Овална Двојно Перење Забавува, Оригинални 18-Инчен, Бања оркестарот Перење кошеви Перење Перење кошница да го пореметат Перење торба за Перење соба организаци
zoom_in

Handwoven Овална Двојно Перење Забавува, Оригинални 18-Инчен, Бања оркестарот Перење кошеви Перење Перење кошница

DEN 346.56

Од стока
check Во продавницата

Лесно да ги сортирате вашите алишта со Handwoven Овална Двојно Перење Забавува Перење соба оркестарот за Складирање кошеви Облека чување Облека забавува Расклопна перење кошница.Ткаени од 100% синтетички полиетиленски во убава, мока ткаеше плетен Домашна организација Перење sorter Перење организација и складирање Перење организатор Перална за складирање.Пореметат карактеристики челик жица изградба на сила под ткаат Валкана облека кошница Бебе перење Перење кошница за отпадоци Складирање торба за Перење кошница организатор Облека забавува за спалната соба.Вклучува две тешки-должност платно перење кеси во бела Облека кошеви Перење чување Облека, кошница складирање Попречува за перење Соба организаторите Кошница организатор Бања кошница Перење попречува.Секоја кеса има dual, изградена-во, се справува со кука и јамка ткаенина сврзувачки елементи за да се обезбеди нив да се торба и едни со други Деца перење кошеви Перална организација Перална организаторот.Спецификации Димензии : 22.75" W x 13" D x 24" H Волумен : 3.3 bushels (4.1 сертификати.ft) Тежина капацитет : 70 кг.Тежина : 7 кг.Модел no : WEB547 1 овална двојно перење забавува Перење организација Перење кошеви за спални соби Куќа организација и складирање Поделени перење забавува Бања забавува.

Вака можеби ќе ви се допадне..