• Свеж
jerague Мода Поврзана Beanie Шапка за Жени, Девојки Зима Водат Топло Кабел Руно Плетени Капа
zoom_in

jerague Мода Поврзана Beanie Шапка за Жени, Девојки Зима Водат Топло Кабел Руно Плетени Капа

DEN 167.76

Од стока
check Во продавницата

Mohair.Рака Мие Само.Еластичен мода beanie направен од 100% mohair.Рака Мие.Жените е поврзана шапка е достапен во различни цврсти бои, Висок квалитет на топлинска топли ткаенини за да бидете пријатно aon во ладни зимски денови.Една големина со добра се водат за глава обемот 21.65-23.2 во/55-59cm се вклопат за повеќето Жени, Жени и млади девојки.Модерен дизајн, лесен,дише,меки и удобни,кои ќе ви обезбеди со беспрекорен квалитет,тоа е идеален за било која зиморничав отворено активност, скијање,работи, работи,велосипедизам и повеќе.

Вака можеби ќе ви се допадне..