• Свеж
OnePlus 6T A6013 Dual Sim 256GB/8GB (Полноќ Црна) - Фабрика Отклучен - GSM САМО, БЕЗ CDMA - Нема Гаранција во САД
zoom_in

OnePlus 6T A6013 Dual Sim 256GB/8GB (Полноќ Црна) - Фабрика Отклучен - GSM САМО, БЕЗ CDMA - Нема Гаранција во САД

DEN 4560.00

Од стока
check Во продавницата

За САД Купувачи : Овој паметен Телефон е компатибилен/ќе работат со било GSM Мрежи како AT&T, T-Mobile.За точната на подготвеност 2Г GSM, 3 G, 4 G/LTE компатибилност, ве молиме проверете со вашиот мрежен оператор однапред пред да ги купите.Овој телефон НЕМА да РАБОТАТ со било CDMA Мрежи како што се VERIZON, СПРИНТ, НИ МОБИЛНИТЕ.Dual-SIM Мрежа Компатибилност : SIM КАРТИЧКАТА 1 [ 2 G GSM 850/ 900/ 1800/ 1900 и/или 3 G UMTS (WCDMA) 800(B19) /850(Б5) / 900(Б8) / 1700(B9) / 1700/2100(B4) / 1900(Б2) / 2100(Б1) и/или 4 G LTE 600(B71) / 700(Б12) / 700(B13) / 700(B17) / 700(B28) / 700(B29) / 800(B18) / 800(B19) / 800(B20) / 850(Б5) / 850(B26) / 900(Б8) / 1700(B66) / 1500(B32) / 1700/2100(B4) / 1800(Б3) / 1900(Б2) / 1900(25) / 2100(Б1) / 2300(B30) / 2600(B7) TDD-LTE 1900(B39) / 2100(B34) / 2300(B40) / 2500(B41) /2600(B38) / 5200(B46. 6.41 инчи, Оптички AMOLED капацитивен екран на допир, 16 M бои, x 1080 2340 пиксели, Corning Горила Стакло 6. 256 GB Меморија, 8 GB RAM меморија, Без Картичка.Андроид 9.0 (Пита), Qualcomm SDM845 Кученце 845 (10 nm), Octa-core (4x2.8 GHz Kryo 385 Злато & 4x1.7 GHz Kryo 385 Сребро), Adreno 630 Примарна Камера Двојна[ 16 MP, f/1.7, 25mm (широк), 1/2.6", 1.22 µm, OIS, PDAF 20 MP (16 ПРАТЕНИЦИ ефективни), f/1.7, 25mm (широк), 1/2.8", 1.0 µm, PDAF ], Предна Камера : 16 MP, f/2.0, 25mm (широк), 1/3.1", 1.0 µm.Кој нашата најголема екранот некогаш и еластични стакло назад, на One Plus 6 T беше направена со нега и цел.Искуство 6.41 инчен Оптички AMOLED дисплеј за вистински потопување преку 86% екран-за-тело односот, убаво тенок отвор, и повеќе.

Вака можеби ќе ви се допадне..