• Свеж
Molzar Зафат Серија iPhone XR Случај со Вистински Cowhide Кожа, Изградена-во Метална Плоча за Магнетни Планината, Безжични Полнење Поддршка, Компатибилен со Apple iPhone XR, Црна/Кож
zoom_in

Molzar Зафат Серија iPhone XR Случај со Вистински Cowhide Кожа, Изградена-во Метална Плоча за Магнетни Планината,

DEN 623.76

Од стока
check Во продавницата

ХИБРИД СТРУКТУРА : Направен од премиум флексибилни TPU и вистински црни cowhide кожа, и половина од TPU edge е висока гланц додека другата половина е мат финиш, добра комбинација го прави вашиот телефон издвоите.Тоа е анти-отпечаток, нема да се скрши, без промена на бојата и многу издржливи.ДИЗАЈНИРАН ЗА МАГНЕТНИ ПЛАНИНАТА : Две метални плочи беа вградени во случајот, така што ќе може да се закачите на врвот или на дното од вашиот телефон на вашиот магнетни автомобил планината или phone држач, не треба да се држиме било метална плоча на вашиот телефон или во случај кога ќе се користи магнетни автомобил телефон монтирање во автомобил или магнетни телефон носителот дома или во канцеларија.ВНИМАТЕЛЕН ДИЗАЈН : Анти-слајд дизајн на рабовите и црна вистински cowhide кожа на грбот да ви даде добар handfeel.Воскресна усните за да се заштити вашата камера и екран.Сите круг TPU рабовите нуди шок апсорпција, грижете се-слободни кога вашиот телефон капки случајно.КОМПАТИБИЛНОСТ : Наменета за i Phone XR, работи со безжично полнење, така што можете да го полните вашиот телефон безжично без да се симне случајот.УСЛУГАТА ГАРАНТИРА : 30 Ден Парите Назад Гаранција и 24 часа е-мејл поддршка за да ви даде добар шопинг искуство.Ние сме многу убедени со нашите производи и да понудат на кавга-бесплатно услуга.Дури и по истекот на 30 дена, Доколку не ви се допаѓа повеќе, само нас контакт и ние ќе купи назад од вас.Без прашања праша.За Molzar : Ние сме многу мали фамилијарните бизнис, но ние мислиме дека е голема и не работи со нашиот полно срце.Нашата мисија е да им помогне на нашите клиенти го направи животот подобар.Q&А за овој објект : Q1 : Она што е белег на овој случај?A : Овој случај е направен од премиум флексибилни TPU и вистинска кожа, тенок одговара и antiskid, специјално дизајнирани за magnetized автомобил планината и phone држач.Q2 : дали Е ова случај со магнети внатре?A : Не, тоа е само случај со метална плоча вградена во невидливо.Q3 : Зошто мојот магнетни телефон носителот не го држете мојот телефон со овој случај?О : Ако се случи ова, ве молиме да се обиде на друг телефонски носителот со посилен магнети внатре.Q4 : Дали работи со безжичен полнач?A : Да, тоа го прави.П5 : Со овој случај, може ли да го користам мојот телефон хоризонтално кога ќе го закачите на мојот магнетни автомобил планината или телефон носителот?A : Тоа може да не работи ако на површината на вашиот планината или носителот не се доволно зафат.Q6 : Како тоа да го заштитам мојот телефон?О : Ова е случај со сите круг TPU на работ кој нуди голема заштита од пад.П7 : Дали случајот е пред се прошири повисока од стакло?A : Да, тоа беше дизајнирана со покрена bezels да се заштити телефонот камера и екран/стакло.П8 : Дали таа работи со мојот екран заштитник?A : Да.Таа работи со 99.9% екран заштитници на пазарот.Q9 : Може ли да го врати тоа и се враќа ако не ми се допаѓа?A : Molzar е не нудејќи-кавга услугата, мора ништо да се грижите.Ако не ви се допаѓа тоа, само се вратат и да добијат парите назад.

Вака можеби ќе ви се допадне..