• Свеж
HANDWOVEN ОВАЛНА ДВОЈНО ПЕРЕЊЕ ЗАБАВУВА СО ЛАГЕР, СВЕТЛО СИВА Бања оркестарот Перење кошеви Перење Перење кошница да го пореметат Перење торба за Перење соба организац
zoom_in

HANDWOVEN ОВАЛНА ДВОЈНО ПЕРЕЊЕ ЗАБАВУВА СО ЛАГЕР, СВЕТЛО СИВА Бања оркестарот Перење кошеви Перење Перење кошница

DEN 787.20

Од стока
check Во продавницата

Handwoven Овална Двојно Перење Забавува Перење соба оркестарот за Складирање кошеви Облека чување Облека забавува Расклопна перење кошница Складирање организатор Домашна организација Перење sorter.Ткаени од 100% синтетички полиетиленски во убава, мока ткаеше плетен Перење организација и складирање Перење организатор Перална за складирање Валкана облека кошница Бебе перење кошница.Пореметат карактеристики челик жица изградба на сила под ткаат Перење бин Складирање торба за Перење кошница организатор Облека забавува за спална соба Облека кошеви Перење чување Облека, кошница.Вклучува две тешки-должност платно перење кеси во бела складирање Попречува за перење Соба организаторите Кошница организатор Бања кошница Перење попречува Деца перење кошеви.Секоја кеса има dual, изградена-во, се справува со кука и јамка ткаенина сврзувачки елементи за да се обезбеди нив да се торба и едни со други Перална организација Перална организатор Перење организација.Опис на производот 100% полиетилен плетен ткаат Челик жица рамка со рачки изграден во страни и на секоја капак Машина-перат памук платно перење кеси во природна бела боја со ткаенина сврзувачки елементи Овална форма зголемува просторот за перење а минимизирање на подот Спецификации Димензии : 22.75" W x 13" D x 24" H Волумен : 3.3 bushels Тежина : 7 кг.

Вака можеби ќе ви се допадне..