• Свеж
Спојувалка за Каиш Случај Мажите Holster Crossbody Чанта за Samsung Галакси S21 Ултра,S20 FE,S21+,Белешка 20,note20 Ултра,Појас Половината Пакет Патна Торба Торбичка за iPhone 12 Про Max Телеф?
zoom_in

Спојувалка за Каиш Случај Мажите Holster Crossbody Чанта за Samsung Галакси S21 Ултра,S20 FE,S21+,Белешка 20,note20

DEN 653.76

Од стока
check Во продавницата

Најлон + Полиестер Материјали, Силна крои,Убав изглед.Големина на : 14*19*3.5 СМ, Голем Капацитет, Одговара за Под 7.2 Екран паметен Телефон, како На i Phone 12 Про Max,12 Про,12, Мини,SE2020,11 Про Max,XS Max,Плус 8,7 Плус ,6 Плус,6s Плус,XR, XS,X,11 Про,8,7,6,6 s.На Crossbody Торба(Со Монтажни Рамо, Рака/Корселе), Muilt Носат Начини.Има 4 прегради,3 главни патент оддел со 1 внатрешниот џеб , со Повеќе прегради се направи вашите продукти повеќе организациони.Прилики : Шопинг, датира, брзо надвор, вечер излезе, велосипедизам, патување, патување, тренингот, одење и сите други прилики.

Вака можеби ќе ви се допадне..