• Свеж
Американската Шофершајбната Поправка на Системи Преносни Флеш Тип на УВ Светлина со ДОВЕДЕ во 365 Нано Метри
zoom_in

Американската Шофершајбната Поправка на Системи Преносни Флеш Тип на УВ Светлина со ДОВЕДЕ во 365 Нано Метри

DEN 718.80

Од стока
check Во продавницата

365 нано метар за брзо смола лекување.Трае само една AA батерија која може да трае и повеќе од 250 поправки.Мал, лесен за употреба и дури и може да се укине без да се прекрши.Доаѓа со монтажа заградата за раце бесплатно лекување.Доаѓа со батерија инсталирани и подготвени да одите.Американската Шофершајбната Поправка на Системи УВ LED Светилка со монтажа заградата.Оваа светлина е неверојатен.Тоа трае само една AA батерија.Со литиум инсталиран можете да го направите преку 250 поправки (врз основа на 1 минута по чип) на Оваа светлина ќе се излечи повеќето смоли во под 30 секунди.Рацете бесплатно лекување со зголемената стапка.

Вака можеби ќе ви се допадне..