• Свеж
JJINPIXIU Деца Лулка Коњ, Лулка Автомобил со Музика, Бебе Дрвен Коњ Лулка Стол, Бебе Играчки, Играчки Возење, Погоден за Бебе Момчиња и Девојки, Погодна за Отворен и Затво
zoom_in

JJINPIXIU Деца Лулка Коњ, Лулка Автомобил со Музика, Бебе Дрвен Коњ Лулка Стол, Бебе Играчки, Играчки Возење, Погоден

DEN 2301.60

Од стока
check Во продавницата

[2 јава режими] : Оваа забавна рок играчка има 2 начини, еден е лулка коњ, а другата е јо-јо велосипед.Коњ јава игри ќе се зголеми на детето рамнотежа развој и да се вежба физичка координација. [Исклучително безбеден] : Тоа е лесен-за-дршка рачка, безбеден и стабилен ниска седло, широк нога подлога за деца да се одморат, а широк база за да се спречи ѓубрето.Оваа децата лулка коњ е играчка целосно погоден за години. [Креативни рацете на играта] : идеална играчка за додавање на креативни и активни тело игри.Вашето дете ќе се забавуваат во лулка коњ игри, за неколку часа. [Цврстата структура] : Трајни структура ќе трае неколку години.Тркалата се специјално дизајнирани за да се молчи, дозволувајќи им на децата да си играат "тивко" дома. [Совршен подарок] : идеално прво дете играчка, погодна за внатрешна или надворешна употреба.Совршен подарок за роденден момци и девојки од 18 месеци до 5 години.Користете опсег : симпатична лулка коњ може да го привлече вашето бебе внимание, а исто така може да додадете на бебе соба, спална соба или playroom.Тоа е погоден за играње дома, рано образование центри, детски градинки, паркови, итн.Погоден за деца од 1-3 години; може да носи 30 кг.Спецификација : име на Производ : Деца лулка коњ/скутер/dual use Color стил : кутре автомобил/пиле автомобил/pony Production материјал : увезени еколошки ЈП material Weight : 2-3kg Suitable возраст : 1-8 години old Places : семејството, градинката, на почетокот education Ability обука : визија, интелектуалниот развој, прирачник мозокот, алчни, чувствителен, рака-око координација, други способност за обука, интерактивна играчки, родител-дете комуникација, интерес trainingpacking листа : 1*Две-во-едно лулка horse1*Instruction Warning : ве Молиме да го користите под возрасни надзор.Потсетник : Ова скутер само може да оди напред и не може да се сврти.Воланот по себе е дизајниран да се отворени и ќе се тресат, така што детето може да се лизга повеќе лесно, и тоа исто така го спречува детето од превртување и го прави детето побезбедно.Мали дупки на рачката се неопходни за производот шприц, не квалитет проблем!.

Product name:
Children's rocking horse/scooter/dual use
Color style:
puppy car/chick car/pony
Production material:
imported environmentally friendly PE material
Weight:
2-3kg
Suitable age:
1-8 years old
Places:
family, kindergarten, early education
Ability training:
vision, intellectual development, manual brain, grasping, sensory, hand-eye coordination, other ability training, interactive toys, parent-child communication, interest training
packing list:
1*Two-in-one rocking horse :
1*Instruction :
Warning:
Please use under adult supervision.
Reminder:
This scooter can only go forward and cannot turn.
The wheel itself is designed to be looser and will shake so that the child can slide more easily, and it also prevents the child from turning over and makes the child safer. The small holes on the car are necessary for product injection molding, not a quality problem! :

Вака можеби ќе ви се допадне..