• Свеж
Делта Тапа 599-PN-ПР-LPU-ЛИНИЈА Клучна Една Дупка, Lumicoat Полиран Никел
zoom_in

Делта Тапа 599-PN-ПР-LPU-ЛИНИЈА Клучна Една Дупка, Lumicoat Полиран Никел

DEN 10499.28

Од стока
check Во продавницата

Lumicoat заврши лесно да се брише чисти без средства за чистење и хемикалии.ДИЈАМАНТ Печат Технологија е помалку кавга да се инсталира и му помага на вашето славина се врши како нова за животот, за намалување на течење поени и трае двапати онолку долго колку што индустриски стандард.Сè што ви треба е заедно во еден удобен кутија, вклучувајќи интегрирани Inno Flex PEX снабдување линии.Се вклопува во 1 или 3-дупка 4 во.инсталации (со факултативниот палубата плоча RP90834 PN се продава одделно).Факултативна 4-1/2 во.дек плоча достапни за 3-дупка за инсталација (важи по 5/31/20 производство датум).Исцедете собранието се продава одделно.АДА Согласност.Water Sense етикетирани тапа користи најмалку 20% помалку вода од индустријата стандард без да ја загрози ефикасноста.Цврсти spout.Самоуверената коса од голема важност Бања Колекција го прави впечатливи прилог на бањата е современа геометрија, за изгледот што го прави изјава.Делта® Lumicoat™ Завршува лесно да се избрише чисти, без потреба за средства за чистење или хемикалии и се гарантирано да се спротивстави на минерални израстоци и тврда вода дамки.Ултра-елегантни површината repels течности, отпорна на вода места и престојуваат почиста подолго, па тапа останува убава.Делта чешми со ДИЈАМАНТ Печат Технологија се врши како нова за живот со патентиран дизајн со што се намалува течење поени, е помалку кавга да се инсталира и трае двапати онолку долго колку што индустриски стандард.Можете да ги инсталирате со доверба, знаејќи дека Делта чешми се поддржани од страна на нашиот Живот Ограничена Гаранција.

Вака можеби ќе ви се допадне..