• Свеж
Зак 40346 Оригинални LYOS Лицето Ткиво Фармацевт висок Сјај h. 5.3 во, ø 5.9 во, 5.3 x 5.9
zoom_in

Зак 40346 Оригинални LYOS Лицето Ткиво Фармацевт висок Сјај h. 5.3 во, ø 5.9 во, 5.3 x 5.9

DEN 3240.48

Од стока
check Во продавницата

Круг ткиво Кутија. 18/10 нерѓосувачки челик.Било која големина ткиво хартија се вклопува.Земја на Потекло : Германија.Зк-40346 на ЗАК оригиналот, "lyos," обраснат ткиво фармацевт висок сјај H. 5.3 во, O 5.9 во; практична едноставност и префинет квалитет на овој производ претставува совршено решение за функционалните потреби на денешниот бања додатоци.Овој прв пат ќе може да се вклопи во било која големина ткиво хартија во оваа прекрасна фармацевт.Направени од 18/10 нерѓосувачки челик оваа фармацевт е многу цврсти и издржливи.На лицето ткиво фармацевт е дел од Лион серија.Името ЗАК застана за иновации и ексклузивност за неколку децении.Зак успех во текот на последниве неколку години покажува како точно компанијата адреси желбите и очекувањата на своите клиенти.Дизајнот на секој член се појавува сосема природно и логично, но, сепак, јасно е дека намалувањето на неколку Суштински форми и материјали кои се бара исклучително високи стандарди за квалитет.Секој детал треба да се помисли до неговото јадро.И тоа е токму овој стилски ексклузивност кој го отелотворува ЗАК бренд.За секоја прилика, за секое расположение, за секоја поединечна област, ќе најдете безвременски дизајн меѓу членовите на околу 400 производи во прва класа изработка и урамнотежена цена-перформанси сооднос.Со околу 80 ново развиен производи и секоја година, ЗАК е постојано поставување на трендови.Вие не треба да се задоволи со ништо помалку.Оди на оригиналот!следете го вашиот стил.Израз на начин на живеење и квалитет на живот.

Вака можеби ќе ви се допадне..