• Свеж
Cliab 7-Парче Реверзибилна Деца Галакси Прекривки Покрие Сет со Земјата и Планетите се Печати во Сончевиот Систем Постелнина Сет за Момчиња и Девојчиња Астрономија Т?
zoom_in

Cliab 7-Парче Реверзибилна Деца Галакси Прекривки Покрие Сет со Земјата и Планетите се Печати во Сончевиот Систем

DEN 1560.00

Од стока
check Во продавницата

100% Полиестер.Cliab галакси постелнина полна големина 7 парчиња вклучуваат 1 парче прекривки маска, 1 парче опремени лист, 1 парче рамен лист, 2-парче перница случај,2-парче перница шамс.Ве молиме имајте предвид дека Не постои Кутии во прекривки покрие, не е патент на прекривки маска, може да се стави вашите утешителот или ватенка во.Прекривки ги покрие : 78-инчен, 86-инчен, Без кутии внатре.Опремени лист : 54-инчен од страна на 76-инчен и 12-инчен капка, рамен лист : 81-инчен од 96-инчен, перница шарлатан : 20-инчен од 26-инчен, перница случај : 20-инчен од 30-инчен. "Ве молиме имајте во предвид НЕ КУТИИ внатре во прекривки покрие, не е патент на прекривки маска, може да се стави на вашиот сопствен утешителот или ватенка во.Cliab Дома Текстил Cliab, на домашен текстил специјалист за вас.Големина на Информации за Оваа Постелнина Поставени во Целост Size Duvet на корица : 78-инчен, 86-инчен, Опремени лист : 54-инчен од страна на 76-инчен и 12-инчен капка, рамен лист : 81-инчен од 96-инчен, перница шарлатан : 20-инчен x 26-инчен, случај : 20-инчен од 30-инчен Лесно се Грижи Белешки за Cliab галакси постелнина полн * Машина перат * Нема хемиско чистење * Користете благ сапун * Нема кајгана * Кул железо ако е потребно * првото перење обично може да бледнее бојата на собата во прифатлив начин.За оваа причина, кога ќе се мијат поставено за прв пат, НЕ се мешаат со други текстилни предмети во вашата машина за миење.Како да се Најдете Повеќе Cliab Дома Текстил Девојки и момчиња постелнината На Опција за Број 1 : Само кликнете на Cliab линкот под цената на полето на врвот на страницата.Опција Бр 2 : Пребарување на Cliab за барање во полето за барање на врвот"".

Вака можеби ќе ви се допадне..