• Свеж
NBHFR Птичји Кафез Рек Кармин Парфем Козметиката за Нега на Кожата Производ Складирање Рек Завршувањето Табела Rack (Големина : 2 Ниво)
zoom_in

NBHFR Птичји Кафез Рек Кармин Парфем Козметиката за Нега на Кожата Производ Складирање Рек Завршувањето Табела

DEN 1375.20

Од стока
check Во продавницата

Се направи добар употреба на празно место на табелата и да се создаде пријатна домашна стил простор за да ги организирате вашите козметика, makeups со оваа птица кафез во облик на десктоп организаторот.Дизајниран со челична рамка, полица не само што може да upgrate вашето домаќинство стил, но исто така и монтажа за сите соби декорација.Нашите декоративни складирање решетката е совршен начин да се прикаже симпатична и лесни објекти.Совршен за колачи, cupcakes, десерт служат.И одличен избор за складирање makeups, козметика, парфеми, кожата се грижи.итн.Погоден за домашни дневна соба, спална соба, бар, канцеларија и така натаму.Се направи добар употреба на празно место на табелата и да се создаде пријатна домашна стил простор за да ги организирате вашите козметика, makeups со оваа птица кафез во облик на десктоп организаторот.Дизајниран со челична рамка, полица не само што може да upgrate вашето домаќинство стил, но исто така и монтажа за сите соби декорација.Нашите декоративни складирање решетката е совршен начин да се прикаже симпатична и лесни објекти.Совршен за колачи, cupcakes, десерт служат.И одличен избор за складирање makeups, козметика, парфеми, кожата се грижи.итн.Погоден за домашни дневна соба, спална соба, бар, канцеларија и така натаму.Спецификација : Материјал : Iron Size(Dx H) : прибл.1-Ниво : 19.6x23.5cm/7.72x9.25 inch2-Ниво : 19.6x36cm/7.72x14.17 inch Package Вклучуваат : 1* Козметички storage If имате било какви прашања во врска со производ, ве молиме контактирајте ме, ние ќе ве контактираме во рок од 24 часа и да ви даде задоволителен одговор.Ако имате било какви прашања во врска со производ, ве молиме контактирајте ме, ние ќе ве контактираме во рок од 24 часа и да ви даде задоволителен одговор.

Material:
Iron
Size(DxH):
approx.
1-Tier:
19.6x23.5cm/7.72x9.25 inch
2-Tier:
19.6x36cm/7.72x14.17 inch
Package Include:
1* Cosmetic storage :
If you have any questions about the product, please contact me, we will contact you within 24 hours and give you a satisfactory answer. :
If you have any questions about the product, please contact me, we will contact you within 24 hours and give you a satisfactory answer. :

Вака можеби ќе ви се допадне..