• Свеж
(5000 компјутери) #6 X 1, Авто-Дупчење Завртки, Хексадецимален Вовлечен за Миење Главата, AISI 304 од не ' Рѓосувачки Челик (18-8)
zoom_in

(5000 компјутери) 6 X 1, Авто-Дупчење Завртки, Хексадецимален Вовлечен за Миење Главата, AISI 304 од не ' Рѓосувачки

DEN 840.00

Од стока
check Во продавницата

На вежба во облик на точка се користи за да се намали преку дебел и тврд материјал, без потреба од пилот дупка.Тип на 304 нерѓосувачки челик е дефинирана како Хром-Никел аустенитно легура.Нерѓосувачки челик значително ја подобрува отпорноста на tarnishing или корозија.Дијаметар (Номинална) : #6 Length (Номинална) : 1"Производ Класа : Надворешно Навој Fasteners Order : Тема Сечење Fasteners Category : Авто-Дупчење Screws System на Мерење : НИ Units Brand : Aspen сврзувачки елементи®Главата Стил : Хексадецимален Вовлечен за Миење Head Drive Стил : Надворешни Хексадецимален Drive Thread на Ветер : Десен Thread Point : Авто-Дупчење Point Material : Нерѓосувачки Steel Material Одделение : AISI 304 од не' Рѓосувачки Челик (18-8)Слој : Uncoated Standards и Спецификации : ASME B18.6.3 и SAE J78 A забелешка на нашиот производ слики : авторски права на слики, шематски претставувања.Овие се уметнички renderings која не може да се одрази на точниот изглед, пропорции и/или релативните димензии на вистинските производи.За повеќе прецизни слики и/или технички упатства, ве молиме контактирајте го нашиот клиент тим за поддршка.

Вака можеби ќе ви се допадне..