• Свеж
Софи & Панда Бамбус Сребрениот Caddy Прибор за јадење Носителот - Меша и натпревар caddies да се задржи вашата сребрениот организиран и handdy - Цилиндричен Бамбус Контејнер?
zoom_in

Софи & Панда Бамбус Сребрениот Caddy Прибор за јадење Носителот - Меша и натпревар caddies да се задржи вашата

DEN 697.92

Од стока
check Во продавницата

ПОСЕДУВАТЕ ЗЕЛЕНА И ЗДРАВ начин на ЖИВОТ - да се направи вашиот дом и нашата планета подобро од изборот на оваа utensil caddy направени од селективен органски бамбус над оние направени од други материјали; ова бамбус utensil caddy собата е чиста, одржлив и рециклираат, апсолутно безбедни и здрави за вас и вашето семејство.МИКС доволно голема за да се одржи мал износ на секоја сребрениот; тоа е направено со многу здрав изградба на дебели бамбус ѕидови со одвод дупки во дното; чувствуваат флексибилни на изборот на бамбус прибор за јадење caddy дека треба или да добијат нашите класичен 3-парче сет и да уживате организирана и корисна сребрениот презентација.ТОА го САКААТ ИЛИ ИМААТ ВАШИТЕ ПАРИ НАЗАД - на Софи ние исто така нудиме 30 дена бесплатен замена, па можете да ги купите овој објект грижете се-слободни.ПРИРОДНИ И WHIMSICAL СТИЛ ЗА ВАШИОТ DINNING СОБА - кој одржлив природни дрвени боја (бамбус природно се противи на дамки и мириси) и исклучителна изработка на sculptured лажица, нож или вилушка форма, оваа бамбус utensil носителот caddy ќе додадете стилски и whimsical чувствуваат за вашата трпезариска соба додека се обезбеди чиста и издржливи и сребрениот caddy функција.ОДНЕСУВАЈТЕ се кон СЕБЕ си И ЛУЃЕТО ШТО се ГРИЖАТ со овој едноставен, но корисно корист и надградба на вашиот јадење искуство - тие се прекрасен дар за housewarming партија, свадба, бебе туш, родендени, годишници, ден на мајката, денот на таткото или било какви посебни прилика со луѓе ви се грижи. .Се Гордееме со Купувањето - На Софи & Панда домашни производи се направени од етички одржлив материјал што е подобро за нашата животна средина.

Вака можеби ќе ви се допадне..