• Свеж
menolana 5-во-1 Дрвен Активност се Игра Коцка - Пребројување на гласовите, Запчаници, Abacus, Монистра, Часовник
zoom_in

menolana 5-во-1 Дрвен Активност се Игра Коцка - Пребројување на гласовите, Запчаници, Abacus, Монистра, Часовник

DEN 695.76

Од стока
check Во продавницата

5 во 1 Мултифункционален Дрвени Активност Коцка - Отстранлив Мушка Лавиринт, Abacus Пребројување на Монистра, Форма Sorter, Претворајќи Брзини и Времето Часовникот.Големина(Dxšxv) : Прибл. 15 х 15 х 16 cm / 5.91 x 5.91 x 6.3 инчи.Направени на здрав дрво, детето безбедно материјали и вода-базирани боја.Одличен за развивање на форма признавање, боја признавање и око-рака координација.Материјал:Дрвени.Опис : - 5 во 1 Мултифункционален Дрвени Активност Коцка - Отстранлив Мушка Лавиринт, Abacus Пребројување на Монистра, Форма Sorter, Претворајќи Брзини и на Времето Часовникот Направени од здрав дрво, детето безбедно материјали и вода-базирани боја - Одлично за развивање на форма признавање, боја признавање и око-рака координација. - Материјал:Дрвени Големина(Dxšxv) : Прибл. 15 х 15 х 16 cm / 5.91 x 5.91 x 6.3 inch Package Вклучува : 1 Парче Дрвени Активност Коцка Toy Note : Поради рачни мерења на локации, може да се 1-2cm грешка во size Due на разликата меѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.

Вака можеби ќе ви се допадне..