• Одлична цена
  • Свеж
DS Тастатура со Интегриран Копче на Глувчето - Индустриски IP68 Водоотпорен Солиден Силикони IKB108, Црна
zoom_in

DS Тастатура со Интегриран Копче на Глувчето - Индустриски IP68 Водоотпорен Солиден Силикони IKB108, Црна

DEN 1776.00 2616.00

Од стока
check Во продавницата

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. .IP68 Заверена - Запечатени од прашина и вода, па можете да го користите и во тешки услови, каде што другите ви пропадне.Лесно Чистење - Ќе може да се мијат тастатурата на екранот и со сапун или сите не-нафта за чистење на производот.Многу Користи, - Индустриски, Храна Услуга, Морски, Производство, Војската, и Медицински Апликации.Rubberized површината овозможува удобно внесување.Клучни распоред : 102 копчиња и 2 глувчето копчиња.DS IP68 Водоотпорен Жичен Тастатура со Интегриран Покажувачот на Глувчето.Полна големина медицински силикони тастатура има вграден глувчето под spacebar.Тастатурата е идеален за различни апликации.IP68 заштита им овозможува на тастатурата за да се мијат со сапун и вода.

Вака можеби ќе ви се допадне..