• Свеж
Vicusted Женска Зимска Сатен Наредени Beanies Faux Крзно Pompom Капи Врзани Поврзана Топло Beanie Девојки Slouchy Леопард Печати Ски Капи
zoom_in

Vicusted Женска Зимска Сатен Наредени Beanies Faux Крзно Pompom Капи Врзани Поврзана Топло Beanie Девојки Slouchy

DEN 359.76

Од стока
check Во продавницата

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Зошто Да Го Одберете Нас?-Вашата стара шапка без сатен обвивка може да се уништени вашите кадрици(без разлика на тоа каков вид на стилови на косата) и направи вашата коса па frizzy,нашите свилен сатен наредени beanie ќе ви помогне да ги реши тие проблеми лесно.Сатен-линиски ви овозможува да се фрли на и да си одат додека за заштита на косата од сушење, frizzing нагоре, и заплитане.МАТЕРИЈАЛ : 100% Акрил школка+Мека свилен сатен поставата+Отстранлив faux крзно pompom.Мултифункционален Beanie : Овие beanies ќе ви понуди топол и мек и удобен чувство.Заштита на вашиот природен косата од оштетување.Исто така, тоа е slouchy доволно да ги покрие вашите уши за да се задржи уши топло во студена зима.Специјален Дизајн : Посебни Леопард печати и Маскирна печати ткаенината дел направиме нашата beanies уникатна меѓу пазар.Една Големина Обично Одговара на Сите - Тоа е една големина со добра водат, за обемот на главата : 20.5-23.6 инчен(52-60cm) кој ќе одговара на повеќето тинејџерски девојки и возрасни жени.Нашите сатен-наредени beanies се удобно, заштитна и разновиден.Ние го прават нашите beanies супер еластичен, така што никој не треба да се грижите за да не може да се вклопи во нивната коса во шапка.Плус, со отстранлив pompom, овие капи се полесно да се мијат и може да се стилизирана на повеќе начини.Повод : Ова beanie е совршен за зиморничав дена, одржување на главата и ушите атмосфера.Тоа е исто така одличен додаток во зимскиот период за да се заштити вашата глава од студ без да гледа премногу разочарувачка.Тоа може да се користи кога скијање или сноубординг додека гледа концерти, референци, или едноставно ќе кампување'.Тоа те прави толку добар изглед со Маскирна или Леопард манжетната се печати дизајн.Пакет : 1x pombeanie+1xreusable памук маска(многу добар квалитет).Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.

Вака можеби ќе ви се допадне..