• Свеж
GWHOLE 2 Литри Топла Вода во Шише Спирала Модел со Плетени Сива Покритие за Pian Олеснување Половината Топло Менструални Грчеви
zoom_in

GWHOLE 2 Литри Топла Вода во Шише Спирала Модел со Плетени Сива Покритие за Pian Олеснување Половината Топло Менструални

DEN 311.76

Од стока
check Во продавницата

ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТза Јачина : 2 Литри / 1/2 Галон, димензии : 31cm x 20cm./11.81 x 7.37 инч.HIGHT КВАЛИТЕТИзработени од природна гума, може да го задржува топлина/студ за екстра долго време.Уникатен дизајн на спирала модели, додадете повеќе домот на шише.Најдобрите зимски одмор подарок за него.БЕЗБЕДНО и ЛЕСНО ДА се КОРИСТАТТопла вода во шише во согласност со Б. С. 1970 : 2012 стандард за да се обезбеди максимална безбедност, АЗО слободни.Широк устата дизајн, пополнете шише за вода повеќе лесно.ШИРОК АПЛИКАЦИИPrefect лек за болка во мускулите, болки и спортски повреди и двојно се како ладна облога за треска.СИВА ПЛЕТЕНИ ПОКРИЕСо елегантен плетени поклопец за да го спречи врелиот гума од тоа да биде во директен контакт со кожата.Карактеристики : Материјал : пластични Боја : Топло Шише за Вода : Сина Плетени Опфаќа : Сива Димензии : 31cm x 20cm/11.81 x 7.37 инчен Капацитет : 2 литар/0.5 литри Употреба Совети : При пополнување на топла вода во шише, не користете го во зовриена вода.Пополни само две-третини од максималниот капацитет.При пополнување, задржете на шише за вода исправено и да се пополни полека да се избегне јавните топла вода.По употреба, бришење на топла вода во шише и да се чува на ладно, суво и темно место.Полни топла вода може да предизвика изгореници, така се избегне продолжен контакт со кожата.Answer : ___________________________ Note : 1. Поради прирачник за мерење, ве молиме оставете порака за грешка од 1~2mm. 2. Не се погодни за деца под 3 години. 3. Оваа акција секогаш мора да биде изведена од страна на возрасните. 4. Проверка на состојба на ззп редовно. 5. На топла вода во шишиња мора да биде заменет по две години на употреба.Гаранција : Ние нудиме 100% задоволство гарантира и 30 дена за парите назад гаранција.Пакет се Вклучени : 1 x Топла Вода во Шише 1 x Плетени Сива Капак.

Вака можеби ќе ви се допадне..