• Свеж
YHX-НИ LCD Дисплеј 6.7 инчен за полнење за Motorola МОТО Еден 5G Аце Екран Замена LCD Екран на Допир Панел за МОТО Еден 5G Аце XT2113 XT2113-2 XT2113-5 Digitizer Собранието со Алатки(Црна)
zoom_in

YHX-НИ LCD Дисплеј 6.7 инчен за полнење за Motorola МОТО Еден 5G Аце Екран Замена LCD Екран на Допир Панел за МОТО

DEN 1199.76

Од стока
check Во продавницата

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. . -Погоден За : Motorola МОТО Еден 5 G Аце XT2113 XT2113-2 XT2113-5 lcd дисплеј, ве молиме потврдете го вашиот модел на телефон пред да го купат за да се намали купување грешки. -Строга Контрола на Квалитетот : Производите се испратени до FBA по фабричка инспекција + компанија во спроведување на инспекциски надзор во добра состојба, со цел да им даде на клиенти на најдобар шопинг искуство. -Вреди да се Купуваат : стакло собранието е сместена во двојно-layer пакување за да се избегне оштетување за време на транспортот.Постојат повеќе подароци, ве молиме обратете се на производот вовед за детали. -Applicate на Прашањето : погрешни екран, лек-го замени разбиена, скршени, што се мртви пиксели, Екрани не работат, Без одговор на допир, Сиромашните екранот, Погрешна боја, Црн екран, Повеќе линии се појавуваат на екранот, не-функционални екран.итн. -Грижете се-Бесплатен По - s : 3 Месеци од не-човечки штета се врати .Препорачливо е искусен човек се инсталира на производот.Ако имате било какви сомнежи, ве молиме да се јавите на продавачот преку информации, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.Компатибилни уреди : Видиме.Големина на екранот : 6.7 инчи.Добредојдовте на YHX-НИ Продавница да купуваат Производи!Компатибилен Со : LCD екранот за полнење за Motorola МОТО Еден 5 G Аце XT2113 XT2113-2 XT2113-5 Installtion Забелешка : .Алатката е предвидено од страна на продавачот е општ инсталација алатка, ако ви треба професионална инсталација алатка, вие треба да го купите одделно. (5).Кога или по инсталирањето на екранот, таму може да биде линии, со бели дамки, црна екрани и други мобилен телефон проблеми на екранот.Ве молиме не паника, контактирајте со продавачот во време или внимателно да се размонтираат производ и потоа повторно да ја инсталирате и рестартирајте го телефонот. (6).Ако имате било какви прашања, ве молиме да се јавите на продавачот преку Порака во време, ве молиме да не контактирате платформа директно, платформата не може да биде во можност да ви даде директни решение.Пакет се Вклучени : 1 - Исклучителна Дарба Box1-Екранот за полнење За Motorola МОТО Еден 5 G Аце XT2113 XT2113-2 XT2113-51-поставување на Инсталација Tools1-Екран Protector1-Алкохол Pack1-Лента.

Вака можеби ќе ви се допадне..