• Свеж
Бразилецот Богородица Вода Бран Коса 3 Снопови 28 28 28 Човечка Коса Weft Remy Влажни И Брановидна Човечка Коса Снопови Вода Бран Природни Црна
zoom_in

Бразилецот Богородица Вода Бран Коса 3 Снопови 28 28 28 Човечка Коса Weft Remy Влажни И Брановидна Човечка

DEN 5517.36

Од стока
check Во продавницата

Губење на Материјал : ANNELBEL Бразилецот Богородица Вода Бран на Коса 100% Сурова Богородица Необработени Човечка Коса Вода Бран. 3 Снопови Вода Бран на Косата, Влажно и Брановидна Коса Снопови.Боја На Коса : Природни Црна Боја, Може Да Се Бојадиса И Секогаш.Бразилецот Богородица Вода Бран Коса Снопови.Губење на Тежината : 95g-105g(3.35-3.5 ozs)По Косата Пакет.Бразилецот Богородица Вода Бран Коса Снопови.Достапни Стил : Прав, Телото Бран, Лабава Бран, Џери Кадрава, Откачен Кадрава, Откачен Прави, тесни кадрава.Коса Должина : 8" - 30"; За Целосна Главата 10-16 Инчи 2-3 Снопови Коса ,18-24 Инчи Потреби 3-4 Парчиња,И До 24 Инчи Треба да Биде Најмалку 4 Снопови.Косата Опис : Текстура : Бразилски Богородица Вода Бран.Коса Екстензија Тип : Вода Влакна Ткаење.Материјал : 100% Необработени Човечка Коса.Човечка Коса Тип : Бразилски Богородица Коса.Боја : Природна Црна Боја.Предмети По Пакет : 3 Парчиња/Многу.Единица Тежина : 100g(+/-5g)/парче=3.5 оз.Косата Weft : Машина Двојно Weft.Може Да Се Permed : Yes.Хемиска Обработка : None.Други Текстури : Прав, Вода Бран, Лабава Бран, Телото Бран, Длабоко Бран, Кадрави, Длабоко Кадрава, Џери Кадрава, Чипка Затворање, Чипка Директно Затворање.Нашите Предности : 1. Фабриката за Директна Продажба, ние имаме свои фабрика набавка на сите видови на човечка коса за да ги задоволиме нашите клиенти барања. 2. Брза испорака во рок од 3-5 дена. 3. 7 Дена се Враќа Гаранција за он-се користи за коса.Најчесто поставувани ПРАШАЊА : П : Колку време е тоа да трае?О : Ова коса може да трае многу долго време во зависност од тоа како ќе се задржи тоа.Се третираат како вашата сопствена коса и да ги преземат многу се грижи за тоа, за таа да трае подолго.Многу луѓе сакаат Бразилецот, бидејќи тоа е убава и необработени што го прави тоа трае подолго од било кој друг вид на коса.П : Може коса се обоени ?A : Тоа е 100% човековите богородица косата , а потоа можете да го боја и кајгана косата себе .но, во повеќето случаи , ние не препорачуваме на нашите клиенти да процесот на косата со себе.ако ви се надевам дека бојата излезе совршено, ви препорачуваме да побарате професионална коса стилист.Особено за боја 66 и боја 613, ние целосно не советува нашите клиенти да боја на косата со себе.

Вака можеби ќе ви се допадне..