• Свеж
AUMTISC Пиштол Спектар Торба Тактички Снимање Пиштол Спектар Торба со Penty на Простор за Пиштоли Лесни Трајни(2223)
zoom_in

AUMTISC Пиштол Спектар Торба Тактички Снимање Пиштол Спектар Торба со Penty на Простор за Пиштоли Лесни Трајни(2223)

DEN 1848.00

Од стока
check Во продавницата

ГОЛЕМИНА НА ПИШТОЛ ТОРБА : 20"x13"x11" (Wx Dx H).Внатрешни работи главната преграда Димензии 16" x 9" x 10"(Wx Dx H) Пиштол торба има многу простор за складирање 3+ пиштоли плус пиштол и опсег додатоци.ПИШТОЛ СПЕКТАР ТОРБА Lockable патентите за двете страни прегради, опсег торба е издржлив, но, сепак, лесен.Направени од високо квалитетни 600 D полиестер ткаенини.ТАКТИЧКИ СПЕКТАР ТОРБА е поместена повеќе прегради да се задржи вашиот пиштоли,earmuff, очила, списание, муниција и додаток итн safetly и отпорен на гребење.ПИШТОЛ СПЕКТАР ТОРБА има тони целосно поместена и главната преграда содржи отстранлив велкро divider за лична организација.Уште една голема карактеристика на овој опсег торба има отстранлив муниција торба за лесно да се исчисти.ПРИЈАТЕЛСКИ ЗАБЕЛЕШКА – се надеваме дека ќе ви се допадне.Ако имате било какви прашања,ве молиме да се чувствуваат слободни да ги споделите со нас,ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат секој клиент.За Aumtisc Пиштол Спектар Торба.Пушки Случај со Високи Перформанси Материјал:.Овој пиштол спектар торба е изградена на високи квалитет отпорен на вода/прашина отпорен материјал, совршен за стрелиште или други активности на отворено.

Вака можеби ќе ви се допадне..