• Свеж
Сомот Прстен Кутија - Домот Гроздобер Octagon Екранот Држач за Накит - Двојно Чување, Мека Ткаенина - Совршени за Свадби, Ангажирање, Фотографија - Декоративни & Функцион
zoom_in

Сомот Прстен Кутија - Домот Гроздобер Octagon Екранот Држач за Накит - Двојно Чување, Мека Ткаенина - Совршени

DEN 455.76

Од стока
check Во продавницата

Во потрага да изненади некој специјален подарок?Дали планирате да предложи некој?Можеби ќе се за да го прослават посебен повод, една годишнината можеби?Нема подобар начин да се одбележи важна пресвртница од преку парче накит.Ви се големи должини да се најде најдобрите прстен.Сте исто така трошат значителен износ на пари.Вашите важни инвестиции заслужува да биде сместен во кутија која е исто толку скапоцен.Топлиот Прстен Кутија од Сомот Роуз е совршен натпревар за вашата ценети прстен.Вашиот накит заслужува само најдоброто за нега!Нашите сомот кутија има бујна внатрешни работи дека перници вашиот прстен од гребнатини и триење.Се користи како трајно чување, да се обезбеди вашиот прстени остане во приштина состојба и за многу долго време.Нашата кутија изгледа исто како елегантен како било дијамантски прстен.Покриени со богато кадифени ткаенини, овој накит складирање изгледа апсолутно прекрасни.Ќе ви се допаднат како се чувствува во својата рака.Фали само најдобрите материјали и супериорен во однос на изработка, нашите прстен складирање е екстремно издржливи.Може да смета на тоа да трае многу долго време.Изненадување вашиот брачен другар со нашите шик прстен кутија.Кутијата содржи простор за два прстени, што го прави совршен сад за safekeeping двојка и свадба прстени.Фали впечатлива естетика, нашата кутија е исто така одличен додаток за photography and videography.Таа изгледа одлично во flatlays и надземни снимки.Еве повеќе причини да ги сакаме нашите прстен кутија Доаѓа во 5 величествени бои не содржи хемикалии или бои кои може да дамка прстен Додава на wow фактор на вашиот импресивен накит знаеш си најде еден!Додадете Топлиот Прстен Кутијата со Кадифе се Зголеми на количката ДЕНЕС!.

Вака можеби ќе ви се допадне..