• Свеж
ouMandis 17oz Чај Infuser Патување Кригла / Изолирани Чај Infuser Гимнастик за Лабава Чај / Овошје Исполнет Вода Колба / Топли и Ладни Двоен Ѕид од не ' Рѓосувачки Челик Кафе Термо?
zoom_in

ouMandis 17oz Чај Infuser Патување Кригла / Изолирани Чај Infuser Гимнастик за Лабава Чај / Овошје Исполнет Вода

DEN 719.76

Од стока
check Во продавницата

ФЛИП-ГОРНИОТ КАПАК - Хигиенски Spout Покрие - таа има заклучување, ја лизна систем за заклучување спречува било случајно притискање на копчето за да се избегне spillage или истекување.СОВРШЕН ПОДАРОК ИЗБОР - Убаво дизајниран, внимателно спакуван.силиконска база, која обезбедува пропадна-доказ дното за да се спречи лизгање.Донесеш вакуум шишиња со вас каде и да одите, без разлика дали преку секојдневно мелење во канцеларијата, училиште, салата, пешачење, велосипедизам, отворено пикник, или на вашиот омилен планина патека.Редовно чистење може да се спречи мириси.Држи вашиот пијат топла до 8 часа и ладна до 12 часа.Тоа е строго забрането да се стави производот во отворен пламен, индукција шпорет, или микробранова печка.И ако имате било какви прашања во врска со производот, можете да не контактирате преку е-маил и ние ќе ви обезбедиме интимните услуга.ЗАВРТКА КАПА - Запечатени Leakproof Капак - купот На капакот се состои од не ' рѓосувачки челик внатрешното јадро и безбедно силикони печат.Сега, можете да го користите да се носат супа, кафе, топли пијалаци, топла вода, чај, и повеќе.S316-Одделение 18/10 нерѓосувачки челик внатрешниот.ИНТЕЛИГЕНТЕН ДИЗАЈН - Има 500 ml (17oz) и е направена со премија од не ' рѓосувачки челик внатрешни работи и брусен метален надворешноста.Компактен и лесен тело изгледаат и издржливост.шишето е тенок, така што лесно се вклопува во странични џебови на мојот ранец purses и пешачење кеси и тоа се вклопува во автомобил првенство носители, како и.Двапати ѕид од не ' рѓосувачки челик вакуум изолација технологија.Топло Совети : ве Молиме порака нас директно за нова замена шише (протекување, се скрши, не ги течности топла, гребење во чашата).Мулти-функции на пијалаци шише - може да го направи тоа на сите и има течности во посакуваната температура : Уживате во вашата омилена Steeping Чај/Кафе Наутро/Овошје Исполнет Вода/Plain Мраз Ладна Вода/Iced Кафе/Iced Чај во движење. (Забелешка : гимнастик е доста масна.Не само што е Елегантен, Елегантен, и Издржливи.BPA Free течење-доказ заштитна маска за да го отворот е специјално дизајниран за да се задржи вашиот пие свежа и лесно да се чисти.Количината на вода додадени не треба премногу да се целосно да се спречи тоа од се потопуваат кога капакот е зезнав, и постои опасност од изгореници.Ќе треба шишенце со четка за миење тоа правилно).ИНОВАТИВНИ КВАЛИТЕТ - 18/10(SUS316) Супериорен Медицински-Одделение од Нерѓосувачки Челик, Навистина Отпорен на Корозија, Подобро за Вашето Здравје.BPA-free, побезбеден, поздрав и обновливи од пластични чаши.ЛЕСНО ДА се НОСАТ - 17 унца капацитет е совршен за носење околу себе, без разлика дали тоа е во училиште, канцеларија, теретана или на отворено.

Вака можеби ќе ви се допадне..