• Свеж
Куче Чизми, Водоотпорен Куче Bootie w/Рефлексивни Рака Не се Лизга Гумени Единствена, Отворено Куче Шепа Чевли Заштитници за Мали, Средни и Големи Кучиња
zoom_in

Куче Чизми, Водоотпорен Куче Bootie w/Рефлексивни Рака Не се Лизга Гумени Единствена, Отворено Куче Шепа Чевли

DEN 575.76

Од стока
check Во продавницата

Големина 2 Куче Чизми - 1.77" ширина за 18-27 lbs.Poodle, Schnauzer, Bichon Frise итн.(19.8 lb).Ве молиме мерка вашето куче е шепа за најдобро одговара.Големината е внатре големината на чизми, не чизми големина надвор, помеѓу големината, ве молиме, изберете ја поголем големина.Погоден за Сите Временски услови Куче Чевли - Може да се задржи кучето е шепи топли и суви, се задржи топло во ладна зима, заштита на кучето е шепи од тоа да биде изгорена во жешките летни.Без разлика дали тоа е дождлив или сончево, дише горен дел со дише мрежи може да се задржи кучето е шепи чиста и сува, можете да го користите куче чизми се спречи кучиња од гребење теписи или дрвени подови во затворен простор, отворено за заштита на кучето е шепи против повреди од камења, асфалт, трева и сл.додека пешачите.Водоотпорен Отворен Куче Bootie - Лесно да се Стави за вклучување/ исклучување.Тоа се проширува со широк сплит цвест отворање и две прилагодливи и рефлексивни ремени за да се обезбеди тесна одговара, исто така, направи вашето куче безбедни во текот на ноќта.Иако куче чизми се водоотпорни, тоа не може да се примени во длабока вода или во песок, бидејќи може да биде вода или парична казна песок продирање преку игла за шиење дупки.Замрзнете-бесплатен Гумен Ѓон Шепа Заштитници - Тоа е најдобрата заштита за постарите куче кое има проблеми со одење во внатрешноста на тврдо дрво подови.Со уникатни исклучителна вез, мека и рака мие.Со заштита на куче чевли, тоа не е лесно да се нула деца.ТОПЛО СОВЕТИ : на почетокот на носење, вашето куче е одење држење можеби изгледа малку смешно, ве молиме да се обиде да ги охрабри и водење на вашата љубов куче да се прилагодат на овие.Куче Снег Booties - Контакт директно за било какви прашања - Ако имате било какви прашања во врска со големината или материјал на нашето куче чевли и сите други аспекти, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас веднаш или оставете ги вашите прашања, ние поддршка враќа и размена.Ние, исто така, добредојдени сте да се консултирате со било какви прашања во врска куче чизми.

Вака можеби ќе ви се допадне..