• Свеж
РК Коса 613 Снопови со Фронтален 9A Бразилецот Откачен Кадрава 3 Снопови со 13x4 Чипка Директно Затворање Remy Човечка Коса Русокоса Снопови со Директно Затворање (22 24 24 с?
zoom_in

РК Коса 613 Снопови со Фронтален 9A Бразилецот Откачен Кадрава 3 Снопови со 13x4 Чипка Директно Затворање Remy

DEN 6645.60

Од стока
check Во продавницата

Губење на Материјал : 100% Бразилецот 613 Русокоса Човечка Коса на Снопови Со Фронтален, 9 A Гранд 130 Густина Човечка Коса Најдобар Квалитет на Перуанскиот Богородица Коса, Мека и Здрава.Губење на Тежината Синтетички влакна ќе се појави црн чад и ќе биде леплива топката по горење.Q2. Како да се измери на коса должина?О : Прво, се протега на косата, да го прави, тогаш мерка тоа од врвот до крајот.Q3 : Колку време тоа трае?A : Тоа зависи од вашата maintainance(општо 6-12 месеци).Се третираат како вашата сопствена коса со совети за нега на коса и направи редовно миење со средство за смекнување на косата обично може да се направи косата и подолго.

Вака можеби ќе ви се допадне..