• Свеж
Кошница Дама Агол Плетен Перење Забавува, во 15 L x 15 во W x 26 во H, Антички Орев Браун
zoom_in

Кошница Дама Агол Плетен Перење Забавува, во 15 L x 15 во W x 26 во H, Антички Орев Браун

DEN 935.52

Од стока
check Во продавницата

Плетен Агол Попречи во Античкиот Орев Браун.Рачно ткаени од природни ратан во текот на еден здрав рамка, оваа попречи е пита-форма е совршен за помали бањи, додека обезбедување на доволно простор за валкани алишта.Доаѓа со отстранлив памук лагер и пластични нозете на подот заштита.ЕДНА ГОЛЕМИНА : 15"L x 15"W x 26"H. рачно изработени од страна на занаетчии во Индонезија.Направен од природни ратан.Рачно боени, па бои ќе се разликува и може да биде различен сенка од слика да се прикаже.Кошници се рачно изработени, затоа големини може да се разликуваат.Рачно ткаени од природни ратан во текот на еден здрав рамка, оваа попречи е пита-форма е совршен за помали бањи, додека обезбедување на доволно простор за валкани алишта.Шарки капак Вклучува отстранлив памук лагер Пластични нозете на подот заштита Заврши во Античкиот Орев Кафеава или Песочник.ЕДНА ГОЛЕМИНА : 15"L x 15"W x 26"Х.

Вака можеби ќе ви се допадне..