• Свеж
Сет на 5pcs Помине Уметност Нокти Бела Пескарење / Чистење Блокови 100/100 Од VAGA
zoom_in

Сет на 5pcs Помине Уметност Нокти Бела Пескарење / Чистење Блокови 100/100 Од VAGA

DEN 179.76

Од стока
check Во продавницата

За да го видите целиот спектар на ноктите уметност производи, ве молиме да кликнете на името на брендот "VAGA" под насловот на овој оглас.Нашите нокти и педикир алатки се направени од јак, потрошни материјали и како сигурен додатоци тие се идеални за професионална употреба.Овие чистење блок гарантира мазна маникир и педикир заврши и совршени нокти подготовка за вашиот ноктите дизајни.Оваа голема вредност утврдена ќе се направи идеален подарок за девојки и жени, кои се грижат за силни и здрави нокти.

Вака можеби ќе ви се допадне..