• Свеж
Tornador Класичен Внатрешни работи Cleaning Tool - Z-010 - Користи Притисок на Воздухот да Спреј Комбинација на Вода & Сапун за Ефикасно Чистење & Detail Автомобил на Ентериери
zoom_in

Tornador Класичен Внатрешни работи Cleaning Tool - Z-010 - Користи Притисок на Воздухот да Спреј Комбинација на

DEN 3468.00

Од стока
check Во продавницата

Торнадо чистење акција обезбедува моќни, па дури и примена.Чиста е тешко да се постигне места.Воздушен пиштол ви овозможува да се суши веднаш по чистењето.Користење со Внатрешни работи Супер Сапун за да се отстранат валкано и нечистотија.Од суштинско значење за професионални авто detailers.На Tornador Класичен Внатрешни работи Cleaning Tool користи притисок на воздухот да спреј на торнадо-како комбинација на вода и сапун што ефикасно ги чисти и деталите на автомобил простор.Ова е диво трошоците-ефективна алатка која slashes трошоци за работна сила за професионални detailers!Карактеристики & Детали : Торнадо чистење акција обезбедува моќни, па дури и примена.Притисок на воздухот дискови мешавина на вода и сапун што се издаваат преку осцилирачки млазницата.Ова овозможува да се добие дури и примена на сапун/вода, така да не пропуштајте било дамки на вашиот ентериер.Чиста е тешко да се постигне места.Убавината на Tornador Classic е дека тоа може да се постигне во пукнатини, дупки, отвори, cupholders, под седишта, околу опрема смени, и прозорец канали со леснотија.Овој производ е единствениот избор за внатрешни работи заврши детали.Воздушен пиштол ви овозможува да се суши веднаш по чистењето.Откако ќе се издаваат со вода/сапун смеса и ги избриша со Микрофибер Крпа, може да се претвори лост да се создаде клима-само пиштол на суви површини.Ова е особено корисна за сушење ткаенини.Користење со Внатрешни работи Супер Сапун за да се отстранат валкано и нечистотија.Внатрешни работи Супер Сапун е на ниско пенење чистење агент специјално дизајнирани за употреба со Tornador Воздухот Алатки.Тоа се распаѓа нечистотија и валкано, ги отстранува мириси, и содржи затемнување агенти кои се ревитализира винил.Од суштинско значење за професионални авто detailers.На Tornador Класичен прави внатрешни работи детали многу побрзо, го користи далеку помалку производ, и нуди повеќе темелно чистење од примена со рака.Тоа е толку ефективни кои би се луди да не се користи еден!.

Вака можеби ќе ви се допадне..