• Свеж
GTJXEY 10 Инчен Фото LED Selfie Прстен Светлина Tripod LED Прстен Светлина за Телефонот YouTube Видео Камера Студио Сочинуваат Светилка со USB Прстен Светилка
zoom_in

GTJXEY 10 Инчен Фото LED Selfie Прстен Светлина Tripod LED Прстен Светлина за Телефонот YouTube Видео Камера Студио

DEN 1766.40

Од стока
check Во продавницата

3 Светлина Режими 10 инчен Прстен Светлина : 3 светлина режими(бела,природни,топло) и 10 се прилагодува осветленоста за вашиот избор.Обезбедува доволно светлина за да светли вашата кожа во Живо Стриминг, прави да изгледа помлада, направи појасна слика кога снимате видео и посветла од другите кога ќе се фотографија.Компатибилен со i Phone/Андроид : Нашата selfie прстен светлина со мобилен телефон држач е погоден за повеќето паметни телефони, i Phone/Андроид.Rotatable Прстен Светлина : На rotatable прстен светлина платформа прави лесно може да се прилагоди на прстен светлина на агол треба, ја прави вашата фотографија или во живо стриминг лесно и осветлете ја вашата убавина и креативност.Стабилна Метал Tripod Стојат : пакетот вклучува 1 x tripod главата и 1 x tripod застане.Само заклучување на саканата должина и агол како што треба, што го прави можноста да се користи како укината табела tripod или стојат на подот.USB Напојува : Функционира со повеќето уреди кои поддржуваат USB порта, како и лаптоп, КОМПЈУТЕР, моќ банка, USB полнач, AC адаптер, и др.Лесна контрола на кабелот за напојување за вклучување/исклучување или вклучете го осветлувањето на владата ви се допаѓа.Опис : Dimmable LED Прстен Светлина со широк затемнување опсег од 1%-100% .Посебни LED дизајн, лесен и пренослив.Постојан струја диск, ниска моќност на косата.НЕ ултравиолетова и инфрацрвена светлина зрачење, ниска топлина излез, безбедност и заштита на животната средина.Со засилен флексибилни рака која ќе се движи слободно и никогаш не droop.Екстра Долг Кабелот и Тешки Палецот Завртки.Тоа е широко се применува за надворешна фото светлина, пополнување светлина во затворен простор, портрет, мода, свадба уметност, реклама фотографија и снимање видео, итн.Погодни за : Видео Блогер, Influencer мрежа, шминка уметник, фотограф, жени, деца, итн.Спецификации : LED Светилки : 120 парчиња со 26cm Shape : Ring Outer Дијаметар : 26 cm Total Моќ : 12 WColor Температура : 3200 K-5600 KDimmable : YESDimming опсег : 1%-100% Адаптер : USBUSB Connector150cm selfie Стап Должина : 35-150cm Package Вклучувајќи : 1x LED Прстен Пополни Light1x Табела tripod1x Selfile stick1x Телефон holder1x Selfie далечински управувач.

Вака можеби ќе ви се допадне..