• Свеж
INNSTAR Прилагодливи Клупата Притиснете,Притисни До Отпор Бендови, Градите Градител Тренингот Опрема, Рака Проширувач на Отпор Обука за Дома Тренингот,Теретана,Фитне
zoom_in

INNSTAR Прилагодливи Клупата Притиснете,Притисни До Отпор Бендови, Градите Градител Тренингот Опрема, Рака Проширувач

DEN 1440.00

Од стока
check Во продавницата

★РЕФОРМА : INNSTAR клупата прес(push up) на отпор на бендот, за разлика од конвенционалните клупата притиснете опрема, тоа е светлина, мали,прилагодлив,безбедно и лесно да се спакуваат далеку за патување.Можете да одберете колку отпор со избирање на една до три цевки. ★БЕЗБЕДНОСТ : Заштита со екстра ракави врз основа на отпор цевки, никогаш не треба да се грижите за добивање на повредени или добиете шлаг ако веројатно отпорот цевка прилепува за време на користење.На ракавите има ефект на намалување на оксидација на латекс цевка. ★ПРОФЕСИОНАЛЕН : Ние сме професионални производителот, ние се обрне повеќе внимание на изработка и, исто така, на суровина.Сите наши производи се целосно тестирани пред ние брод на нив и надвор на вас.И секој отпор бенд направен од 100% Малезија природен латекс. ★ПРИЛАГОДЛИВИ : INNSTAR клупата прес(push up) отпор бендот има вкупно 6 отпор бенд,сите тие се отстранува,така што можете да одберете да користите 2,4,или 6 бендови да вежбаат. ★APPIY ДА : Клупата Притиснете,push-up,градите вежба,рака тренингот.можете да го користите дома, во училиште, во салата, или во Канцеларија.Внимание : ние ви препорачуваме да го користите дека клупата притиснете бенд со тежина бар,кои ќе бидат поефикасни,како и четвртиот график.ако не,тоа ќе биде малку тешко да го користите.INNSTAR е должна да донесе револуционерна идеја за тековната фитнес полиња.За разлика од постоечките тешки губење на клупата, Клупа Притиснете Опрема е супер преносни, светлина и издржливи додека обезбедување на висока јачина отпор и да се зголеми ефикасноста на тренингот.Да се ослободи од тешка опрема, уживајте во тренингот, без ограничување на место.Овој производ може да ви помогне да се направи совршен употреба на вашиот слободното време, може да имате салата на ниво на тренингот во вашиот дом, канцеларија или работно место.Постојат 3 отпор нивоа avaliable кај секој уред, можете лесно може да се приспособи отпорот врз основа на различни вежби или споделување на опрема со пријатели и семејството.

Вака можеби ќе ви се допадне..