• Свеж
Set на 25 компјутери Цинк Умре Фрлија Никел Заврши Двојно Кука Fabulou Ѕид Куки Крпа Куки Бања Пешкир Рек Крпа Куки за бањи Крпа Држачот за Бања Ѕид Ѕид Закачалки
zoom_in

Set на 25 компјутери Цинк Умре Фрлија Никел Заврши Двојно Кука Fabulou Ѕид Куки Крпа Куки Бања Пешкир Рек Крпа

DEN 1905.60

Од стока
check Во продавницата

Двојно кука дизајниран да се качи на врата или ѕид да се одржи долга и тешка облека Куки за бесење крпи Виси куки Крпа полици Крпа закачалка за бања Ѕид закачалка.Декоративни топката совет дизајн.Цинк умре-наѓ.Спецификација Материјал Умре Фрлија Цинк Сатенски Финиш Никел Висина 1.74" Ширина 2.50" Проекција 1.75".

Вака можеби ќе ви се допадне..