• Свеж
ZHANMAM Бања Полици Нерѓосувачки Челик 2 Ниво Туш Полица за Складирање Кошница за Шампон, Правоаголник Багажник, Нула Превенција 0106 (Големина : 50cm)
zoom_in

ZHANMAM Бања Полици Нерѓосувачки Челик 2 Ниво Туш Полица за Складирање Кошница за Шампон, Правоаголник Багажник,

DEN 3097.44

Од стока
check Во продавницата

✽ ПОДВИЖЕН КУКА : решетката е опремен со 4 подвижен куки кои можат да се движат лево и десно за повеќе погодност. ✽ ТЕШКИ : Сите цврста метална конструкција, обезбедување на квалитет и долговечност.Тој е дизајниран и изграден за да трае со години. ✽ БРАНЕА КРАЈ : отпечатоци-доказ заврши прави расчистување лесно. ✽ БЕЗБЕДНОСТ & RUGGEDNESS : Направен од висок квалитет, од нерѓосувачки челик, здрав, издржливи и безбедни.Безбедност и квалитет се гарантира, ве молиме да бидат сигурни да се купи. ✊ Спецификација на производот : ✅ Производ материјал : Калено стакло✅ тип на Производ : полица, складирање полица, цвет мирување, агол рамка, итн.✅ Применливи сцена : бања, комунални соба, дневна соба, градинка, кујна, многу погодни за чување во аголот од бањата.✋ Карактеристики : ✅ 100% нов висок квалитет.✅ Лесно да се инсталира на било кој ѕид, вклучувајќи хардвер.✌ Одржување : ✅ 1. Користете чиста вода и избрише со памучна крпа✅ 2. Ги нежно со влажна крпа или сапун или паста за заби, а потоа исплакнете со вода❗ Забелешка : ⚡ Овој пакет содржи само на овој производ и не содржи декоративни елементи поврзани со фотографијата.⚡ 100% производ за обезбедување на квалитетот.Ве молиме овозможи 1-3cm грешка и благо боја разлика, времето за испорака е 15-20 дена.⚡ Ако не сте добиле објектот во рок од 30 дена, ве молиме контактирајте со нас.⚡ Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.Нашите професионални услуги на клиентите ќе бидат достапни 24 часа на ден.Услуги на клиентите е онлајн 24 часа, и по-продажбата на услугата е загарантирана.

Вака можеби ќе ви се допадне..