• Свеж
Hikvision ДС-7732NI-E4/16P Вградени 32 Канал Plug Игра РОЕ NVR До 4 SATA Интерфејс
zoom_in

Hikvision ДС-7732NI-E4/16P Вградени 32 Канал Plug Игра РОЕ NVR До 4 SATA Интерфејс

DEN 2231.76

Од стока
check Во продавницата

До 4 SATA интерфејс.Трета страна мрежно поддржани камери.До 6 Мегапиксели резолуција на снимањето.HDMI и VGA излез на до 1920 x 1080 P резолуција.Поддршка мрежа за откривање, вклучувајќи мрежа задоцнување, packet loss, итн.Совети : Брза испорака!Во парк!Ние ќе ја испрати преку DHL да се Намали времето на чекање!Answer : ___________________________ Note : Квалитетот на Производот ве Молиме погледнете за што од СТРАНА на Безбедносните Inc.Видео/Аудио Влез IP видео внесување : 32-ch двонасочна аудио влез : 1-ch, РКА (2.0 Vp-p, 1kΩ) Мрежа Дојдовен сообраќај : 160 Mbps Појдовен сообраќај : 80 Mbps Далечински врска : 128 Општи Напојување : 100~240 VAC Потрошувачката(без хард диск и РОЕ) : ≤ 20 W Работна Температура : -10 ºC ~ +55 ºC (+14 ºF~ + 131 ºF) Работна Влажност : 10 % ~ 90 % Шасија : 19-инчен рек-монтирани 1.5 У шасија Димензии : 445 × 390 × 70mm (17.5 ×15.3 × 2.8 инчи) Тежина(без HDD) : ≤ 4 Kg (8.82 lb) Нови автентични ,англиска Верзија,Може да се ажурира!Обезбедување на квалитет,Две-годишна гаранција,Увери купување.

Вака можеби ќе ви се допадне..