• Свеж
erddcbb Накит Кутија Стп Кожа Накит Градите Кутија со Огледало и Заклучување на Накит Кутија Ѓердан Прстен Earring Накит Случај Организатор Trinket Кутија
zoom_in

erddcbb Накит Кутија Стп Кожа Накит Градите Кутија со Огледало и Заклучување на Накит Кутија Ѓердан Прстен Earring

DEN 5255.76

Од стока
check Во продавницата

3 слоеви дизајн со capacious простор,одличен за да виси ѓердани, нараквици и други,заклучување со клучот,Големо огледало на горниот капак.Lock & Клуч : Чувајте ги вашите накит безбедно во накит!.Накит Складирање кутија дека има дури и повеќе прстени/ѓердани/обетки и други накит,совршен за секое патување!.Погоден за Користење : обетки,приврзоци,носот прстени,anklets,ѓердани,белегзии,рачни часовници,дијаманти,килибар,итн,капак со огледало ви помага да уживаат во подобар поглед, додека вие се обидувате на накит.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас веднаш штом е можно, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа!.

Вака можеби ќе ви се допадне..