• Свеж
Авион Ви Благодариме Картички Бебе Туш Роденден Деца До Нагоре и Далеку Гроздобер Ретро Црвена Сина Укината Благодарам Белешки (24 Count)
zoom_in

Авион Ви Благодариме Картички Бебе Туш Роденден Деца До Нагоре и Далеку Гроздобер Ретро Црвена Сина Укината Благодарам

DEN 467.76

Од стока
check Во продавницата

♥ Вклучува 24 ви благодарам картички и 24 бела пликови. ♥ Боја картички се печатени на насловната и празни внатре. ♥ Картички мерка 5x4 инчи кога укината и 5x8 инчи кога поставени станот. ♥ Печатени на висок квалитет на мат мазна завршница карта на акции. ♥ Направени во САД.Ви благодариме гости за вашето бебе туш подароци со овој гроздобер авионот во облаците ви благодариме картичка.

Вака можеби ќе ви се допадне..