• Свеж
Племенски Филипини Сонцето И Ѕвездите Знаме Изолирани Шише за Вода 19 ОЗ Нерѓосувачки Челик Патување Кригла За Пијат Спорт Подигаат Пешачењето Надвор
zoom_in

Племенски Филипини Сонцето И Ѕвездите Знаме Изолирани Шише за Вода 19 ОЗ Нерѓосувачки Челик Патување Кригла За

DEN 719.76

Од стока
check Во продавницата

Нерѓосувачки челик.Ова шише за вода е направен од високо-одделение од нерѓосувачки челик материјал.Таа е составена од нерѓосувачки челик првенство тело + чаша затка + чаша капак, кои се еколошки и безбедно.Долготрајни топлина зачувување, и ладна и топла, топлина зачувување може да биде долга како 6-12 часа.Многу преносни, дизајниран со рачка, не се лизга на дното, висока температура отпор, безбеден и стабилен употреба.Тоа е неопходно термички шише за вода за патување, и исто така е погоден за употреба во автомобил.Различни слатки и персоналните моделот печатење се достапни за вас да се избере.Со нив, можете да секогаш се покажуваат вашиот вкус и личност, додека вода за пиење.Нерѓосувачки челик вакуум колба, круг изглед, со рачка, не се лизга на дното, може да се користи во автомобил, еколошки и преносни.Ако се судрите со различни прашања во текот на процесот на купување, ве молиме контактирајте го нашиот персонал за услуги на корисниците, директно преку е-маил, ако ви треба овој производ итно, ве молиме изберете забрзана испорака.

Вака можеби ќе ви се допадне..