• Свеж
TongLingUSL TypeC USB Надворешни Blu Ray Оптички Диск Преносни Ултра-Тенок DVD-RW Дискови Cd ROM Писател Играч
zoom_in

TongLingUSL TypeC USB Надворешни Blu Ray Оптички Диск Преносни Ултра-Тенок DVD-RW Дискови Cd ROM Писател Играч

DEN 1255.20

Од стока
check Во продавницата

Одличен подарок за пријателите и семејството.Интерфејс Тип : USB.Тип : DVD Режач.Максимална DVD Горење Брзина : 8x.Инсталација Метод : Надворешно.На корпоративна филозофија на "Tong Ling USL" е "да се направи подобро производи." Нашата фабрика е ISO-квалификувани фабриката, па контролата на квалитетот е многу строга, затоа што тоа е фабрика директни продажби, па цената не е висока, тоа може да се разликува од другите производи.Пакет : Yes Maximum DVD Горење Брзина : 8x Installation Метод : External Application : Desktop Application : Laptop Application : External Electronics / Телевизија & Видео / ДВД & Рекордери / Преносни ДВД.

Вака можеби ќе ви се допадне..