• Свеж
С&D Алатка Компанија 14823-B424 Slitting Видов со Страна Чип Царинење, High Speed Челик, 3 Дијаметар, 1/16 Ширина на Лицето, 1 Дупка Големина
zoom_in

С&D Алатка Компанија 14823-B424 Slitting Видов со Страна Чип Царинење, High Speed Челик, 3 Дијаметар, 1/16 Ширина

DEN 1824.72

Од стока
check Во продавницата

Slitting Пили Со Страна Чип Царинење - High Speed Челик.Дијаметар : 3 - Лице Ширина : 1/16 - Дупка Големина : 1. За пошироката намалувања тоа е reccomended да се користи редови заб видов.Произведено во САД.Овој тип на saw е слична на тенки страна мелење машина, посебно дизајниран за slotting и особено добро прилагодени за длабоки намалувања во челик.За пошироката намалувања препорачуваме редови заб видов.

Вака можеби ќе ви се допадне..