• Свеж
Мицубиши Материјали MS4XLD0400N500 MS4XL Карбид MSTAR Плоштадот Носот Крајот Мелница, 4 Кратки Флејта, Долг Врат 4 mm Дијаметар на Сечење, 50 mm Врат Должина
zoom_in

Мицубиши Материјали MS4XLD0400N500 MS4XL Карбид MSTAR Плоштадот Носот Крајот Мелница, 4 Кратки Флејта, Долг Врат

DEN 2935.92

Од стока
check Во продавницата

4 flute долг врат крајот мелница.Лесен за Употреба.Произведено во САД.Пакет Димензии : 13.94" L x 13.94" W x 13.94" Х. Мицубиши Материјали САД Corporation произведува резен алат, рок алат, електронски компоненти и материјали, и тешко материјали решенија за употреба во производни процеси низ повеќе индустрии.Компанијата, е сосема подружница на Мицубиши Материјали Корпорација, беше основана во 1984 година и има седиште во САД Фонтана Долина, CA.

Вака можеби ќе ви се допадне..