• Свеж
Enlaps Tikee 3 ПРО 16MP Timelapse 6K Видео Камерата
zoom_in

Enlaps Tikee 3 ПРО 16MP Timelapse 6K Видео Камерата

DEN 7808.88

Од стока
check Во продавницата

Enlaps Tikee 3 ПРО 16 MP Timelapse 6 K Видео Камера - Мека Случај - Микрофибер Крпа - Хексагонални Клуч - Брз Почеток Водич - Enlaps 1 Година Ограничена Гаранција.Секогаш On.Jpeg + DNG. 6 K Видео.GPS Геолокација.На следното ниво во професионални timelapse фотографија.Откријте Tikee 3 ПРО, најдобар timelapse камера за 6 K видео и фотографија.Професионална и доволен, тоа е паметен и само-прилагодуваат така да може да се контролира на побарувачката благодарение на Секогаш На режимот.Tikee 3 ПРО : најдобар timelapse camera Always On Access вашата камера од далечина и на барање да се следи нејзината состојба и контрола на вашиот Tikee timelapse камера како да сте биле таму.Нешто се случува?Активирањето далечински шут веднаш секогаш кога ќе се want.Jpeg + DNGTwo формати, три избори да се направи најмногу од 32 Mpx на вашиот панорамски фотографии.Испраќање на вашите JPEG фотографии на облак и ги чува во DNG на вашата micro SD картичка за да имаат корист од мајчин формат во пост-продукција.6 K Video Three резолуции за да изберете од : Full HD, 4 K и до 6 K за 7360 x2650 панорами, со сметка на нашата my Tikee PRO timelapse стан.Искористување на моќта на вашиот 6 K слики за сигурен видео уредување на слобода и се 6 K видео рендерирање : Tikee ПРО 3 е најдобар timelapse камера за timelapse видеа во фотографски квалитет.GPS Geolocation Our Tikee 3 ПРО професионални timelapse камерата е опремена со вграден GPS, што ви дава својот прецизни.Во соработка со my Tikee PRO Раскажување, да се движите на мапата помеѓу вашиот различни точки на гледање.Адаптивно interval Tikee 3 ПРО автоматски се прилагодува својата интервал за секогаш да се обезбеди континуитет.

Вака можеби ќе ви се допадне..