• Свеж
PEPPERLONELY 10g се Исуши Природно Свежо Мов Вистински Вечен Сува Трева за DIY Декоративни Конзервирани Цвеќиња Додатоци, Црвена
zoom_in

PEPPERLONELY 10g се Исуши Природно Свежо Мов Вистински Вечен Сува Трева за DIY Декоративни Конзервирани Цвеќиња

DEN 287.76

Од стока
check Во продавницата

Количина : 10g.Долготрајни Конзервирани Мов!.Прекрасна мека и сунѓереста текстура,справи за Покривање на Почвата и Облекување Potted Растенија.Одлично за Специјални Настани, Дома Декор и Занает Проекти. 100% Сосема нов и висок квалитет.Се исуши Природно Свежо Мов Вистински Вечен Сува Трева за DIY Декоративни Конзервирани Цвеќиња Додатоци или Микро Пејзаж Флорални Оркестарот Занаети, 10g.

Вака можеби ќе ви се допадне..